Msze swiete w niedziele:
godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00
Msze swiete w dni powszednie:
poniedzialek, sroda, czwartek, piatek i sobota
- godz. 18.00(od chwili zmiany na czas
zimowy do Niedzieli Palmowej o godz.17.00)
- wtorek przez caly rok o godz.8.00.
Msze swiete w uroczystosci i swieta
zniesione: godz. 8.00 lub 10.00 ; 18.00

Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łubianie

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XV  Niedziela  Zwykła -  14.07.2019 r.

1. Trwa czas wakacji i urlopów- Witam i pozdrawiam wszystkich gości, kolonistów i wczasowiczów.  Życzę wszystkim dobrego odpoczynku oraz wielu wspaniałych wakacyjnych wrażeń. Niech Pan Wam błogosław i niech was strzeże.

2. Dzisiaj 2 niedziela miesiąca   kolekta na cele parafialne. Dziękuję tym, wszystkim którzy wspierają naszą parafię za wszystkie ofiary i za wszelką pomoc dla naszej parafii. Bóg zapłać.

3. Bardzo proszę prenumeratorów o odbieranie w zakrystii nowego numeru „Pielgrzyma” a u ministrantów przy wyjściu można kupić „Małego Pielgrzyma” dla dzieci.

4. W przyszłą niedzielę pobłogosławimy pojazdy mechaniczne i pomodlimy się o bezpieczeństwo i roztropne ich wykorzystywanie. Niech ta modlitwa nie ogranicza się tylko do jednego dnia w roku. Zawsze przed wyruszeniem w podróż módlmy się o jej bezpieczny przebieg. Niech nam nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze. Przy wyjściu z kościoła każdy dobrowolnie będzie mógł złożyć do puszki ofiarę na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji misyjnej „Pomoc dla misjonarzy 1 gr. za 1 kilometr”.

5. 30 lipca o godz. 6.30 w ramach   Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę z parafii Świętej Trójcy wyruszy grupa Kościerska.  Zachęcam do udziału w pielgrzymce zwłaszcza ludzi młodych. Szczegóły pielgrzymki na stronie internetowej parafii Świętej Trójcy w Kościerzynie.

Strona gwna