Msze swiete w niedziele:
godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00
Msze swiete w dni powszednie:
poniedzialek, sroda, czwartek, piatek i sobota
- godz. 18.00(od chwili zmiany na czas
zimowy do Niedzieli Palmowej o godz.17.00)
- wtorek przez caly rok o godz.8.00.
Msze swiete w uroczystosci i swieta
zniesione: godz. 8.00 lub 10.00 ; 18.00

Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łubianie

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego

83-407 Łubiana ul. Kościelna 6

BGŻ Kościerzyna -    84 2030 0045 1110 0000 0190 4740 z dopiskiem - na cele kultu religijnego.

Na  powyższe konto można także wpłacać ofiary  na  rzecz parafii w dopisku na który cel je deklarujemy np. na cele kultu religijnego - na pokrycie kosztów instalacji fotowoltanicznej. Wpłacone kwoty mogą być odpisane od rocznego podatku.

Z góry dziękuję za  wszelkie ofiary.

Bóg zapłać - Wasz Proboszcz Ks. Mieczysław Gajewski

XI  Niedziela  Zwykła -  13.06.2021 r.

1. Dzisiaj 2 niedziela miesiąca z tej okazji kolekta na potrzeby naszej parafii tzn. na spłatę instalacji fotowoltaicznej. Polecam ją szczególnie Waszej ofiarności, jednocześnie jeszcze raz bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy wspierają parafię swoimi ofiarami. Bóg zapłać za ofiary składane na kolekty, wszystkie ofiary w kopertach oraz za ofiary wpłacone na konto parafii, które widnieje na stronie internetowej naszej parafii. Bóg zapłać.

2. W przyszłą niedziele przed kościołem zbiórka na remont katedry i naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.

3. Po Mszy św. można odbierać nowy numer „Pielgrzyma”.

4. Po długiej przerwie w najbliższy czwartek tj. 17.06.2021 r. o godz.11.00 zostanie odprawiona pod przewodnictwem o Teodora w naszym kościele Msza Święta z modlitwami o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę zwłaszcza wszystkich chorych.

5. W czwartek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Obecność już na Mszy św. wszystkich kandydatów z klasy VIII obowiązkowa.

6. Dzisiaj przypada kolejna rocznica objawień fatimskich., Po Mszy św. o godz.16.00 różaniec fatimski i procesja z figurą Matki Boskiej. Bardzo proszę przynieść z sobą świece. Figurkę Matki Bożej niosą w czasie procesji Matki z II Róży Matek.

7. W najbliższą sobotę 19.06.2021 r. w Kościerzynie w parafii Świętej Trójcy odpust Matki Bożej królowej Rodzin. Suma odpustowa o godz. 12.00.

Strona gwna