Msze swiete w niedziele:
godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00
Msze swiete w dni powszednie:
poniedzialek, sroda, czwartek, piatek i sobota
- godz. 18.00(od chwili zmiany na czas
zimowy do Niedzieli Palmowej o godz.17.00)
- wtorek przez caly rok o godz.8.00.
Msze swiete w uroczystosci i swieta
zniesione: godz. 8.00 lub 10.00 ; 18.00

Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łubianie

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

III Niedziela Zwykła - 22.01.2023 r.

1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Dbajmy o to, aby Pismo Święte w naszych domach było codziennie czytane i Słowo Boże kierowało naszym życiem.

2. Jeszcze tylko w tym tygodniu    można będzie nawiedzać w naszym kościele żłóbek - ofiary składane   przy żłóbku przeznaczone są na misje katolickie. W przyszłą niedzielę o godz.  14.00 w kościele odbędzie się nabożeństwo pożegnania żłóbka na które serdecznie zapraszam wszystkie dzieci a zwłaszcza rodziców z małymi dziećmi. Mile widziani są także dorośli i młodzież.

3. Po mszy św. do odebrania nowy numer „Pielgrzyma”. Bardzo proszę prenumeratorów o odbieranie zaległe numery tego czasopisma.

4. W czwartek zakończyliśmy tzw. Msze święte „kolędowe”. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy na nie przybyli. Podobnie jak w roku ubiegłym na ok. 620 mieszkań i domów w naszej parafii wydałem ponad 460 buteleczek z wodą święconą tzn. ok.1/3 nie brała udziału w Mszy kolędowej, a więc tak jakby nie przyjęła kolędy. Złożyliście także ofiary w wysokości 18 430 zł, na rzecz parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Wszelkie ofiary  na  rzecz parafii można wpłacać  na konto parafii

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego

83-407 Łubiana ul. Kościelna 6

BGŻ Kościerzyna - 84 2030 0045 1110 0000 0190 4740 z dopiskiem na który cel je deklarujemy np. na cele kultu religijnego - na pokrycie kosztów instalacji fotowoltanicznej, opłata za intencję mszalną w dniu.... itp.. Wpłacone kwoty  na cele kultu religijnego mogą być odpisane od rocznego podatku

Z góry dziękuję za  wszelkie ofiary. Bóg zapłać !

Wasz Proboszcz Ks. Mieczysław Gajewski

Strona gwna