Msze swiete w niedziele:
godz. 8.30 ; 11.00 ; 16.00
Msze swiete w dni powszednie:
poniedzialek, sroda, czwartek, piatek i sobota
- godz. 18.00(od chwili zmiany na czas
zimowy do Niedzieli Palmowej o godz.17.00)
- wtorek przez caly rok o godz.8.00.
Msze swiete w uroczystosci i swieta
zniesione: godz. 8.00 lub 10.00 ; 18.00

Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Łubianie

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XIX  Niedziela  Zwykła - 07.08.2022 r.

1. Przeżywamy lato, dla wielu czas wakacji i urlopów. Życzę wszystkim gościom przebywającym na naszej Kaszubskiej Ziemi dobrego wypoczynku i życzliwości od spotkanych ludzi, opieki Matki Bożej i Bożego błogosławieństwa.

2. W sobotę 13 sierpnia przypada kolejna rocznica objawień fatimskich. Po Mszy świętej o godzinie 18.00 nabożeństwo fatimskie Maryja gorąco wzywała do modlitwy różańcowej i pokuty w intencji pokoju. Ta Jej prośba jest aktualna zwłaszcza dzisiaj, stąd podejmijmy ją ochotnym sercem. Figurkę Matki Bożej w tym miesiącu niosą panie z IV Róży Matek. Na procesję proszę przynieść świece. Zachęcam do licznego udziału szczególne zaproszenie na wspólną modlitwę kieruję do członków Żywego Różańca i wczasowiczów.

3. W sobotę do południa kapłan odwiedzi starszych i chorych ze spowiedzią i Komunią świętą. Bardzo proszę o zgłaszanie nowych chorych i starszych którzy chcieliby przyjąć kapłana i przystąpić do spowiedzi i Komunii świętej. Jeśli ktoś ze starej listy tj. z tych osób, które zawsze odwiedzają szafarze nie może z różnych względów przyjąć kapłana to bardzo proszę mnie o tym powiadomić.

4. Proszę o odbieranie w zakrystii nowego numeru „Pielgrzyma”.

5. Za tydzień 2 niedziela miesiąca kolekta na potrzeby naszej parafii tj. na spłatę instalacji fotowoltaicznej.  Dziękuję za wszystkie ofiary składane na ten cel.

Wszelkie ofiary  na  rzecz parafii można wpłacać  na konto parafii

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego

83-407 Łubiana ul. Kościelna 6

BGŻ Kościerzyna - 84 2030 0045 1110 0000 0190 4740 z dopiskiem na który cel je deklarujemy np. na cele kultu religijnego - na pokrycie kosztów instalacji fotowoltanicznej, opłata za intencję mszalną w dniu.... itp.. Wpłacone kwoty  na cele kultu religijnego mogą być odpisane od rocznego podatku

Z góry dziękuję za  wszelkie ofiary. Bóg zapłać !

Wasz Proboszcz Ks. Mieczysław Gajewski

Strona gwna